نویسندگان آویم تیم

امیرمحمد قربانزاده
امیرمحمد قربانزاده
ثمین فتاحی
ثمین فتاحی
فرهاد حقیقی کیا
ماهان سلیمان پور
امیرحسین محمودی
سیامک خالدیان
پدرام فلکی
پارسا مشیر پناهی

آخرین نوشته ها

آموزش ابزارهای سئو بهینه سازی - OnPage ترفند های سئو سئو و بهینه سازی

غول Ahrefs! ابزاری برای سئو تکنیکال و OnPage

سلام. مدتی بود روی وبلاگ آویم تیم مطلبی منتشر نمیکردم که تصمیم گرفتم با اندوه و غم این روز ها کنار نیام اما مطلبی در رابطه با سئوی تکنیکال یا.

ادامه مطلب
پلاگین های وردپرس وردپرس

المنتور چیست؟ المنتور پرو یا رایگان؟

سلام من سیامک خالدیان هستم سئو منیجر شرکت آویم تیم. در این مقاله میخوام براتون از افزونه صفحه ساز المنتور بگم پس با من همراه باشید.   المنتور چیست؟ دوستان.

ادامه مطلب
آزاد

سخت کوش باش و از تلاشت دست برندار

سلام , امیدوارم که حال دلتون خوب باشه. امروز اومدم که برای اولین نوشته ام روی سایت آویم تیم که میشه گفت برای اولین بار دارم مینویسم , خواستم راجع.

ادامه مطلب
کسب و کار وب

انواع مدل های کسب و کار های اینترنتی را بهتر بشناسیم

سلام. امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید. برای من که اینطور بود! میخوام امروز در مورد مطلب مهمی بنویسم که کسب و کار ها دیدشون رو در مورد فضای دیجیتال.

ادامه مطلب
آموزش دیجیتال مارکتینگ

24 عامل شکست یک کسب و کار

  چالش کسب و کار نوپا آمارها نشان می‌دهند که تنها حدود ۲۰ درصد از مشاغل جدید در اولین سال فعالیت خود زنده می مانند ونیمی از کسب و کارهای.

ادامه مطلب
اخبار فناوری وب

نگاهی بر سیر تکامل نسلهای وب

پیدایش شبکه جهانی وب شبکه جهانی وب (WWW) در سال 1989 به علت نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات اختراع شد. این شبکه مجموعه‌ای به هم پیوسته است که در آن.

ادامه مطلب
آموزش امنیت

امنیت فرزندان در اینترنت

اهمیت نظارت والدین با وجود امکانات فوق العاده ای که اینترنت برای کودکان فراهم می کند، اما این دسترسی می تواند همراه با تهدیدات و خطراتی باشد؛ و امنیت فرزندان.

ادامه مطلب
اخبار فناوری برنامه نویسی سیستم عامل

فیوشا، سیستم عامل جدید گوگل

آشنایی با فیوشا سیستم عامل جدید گوگل فیوشا سیستم عامل جدید گوگل یک سیستم عامل متن باز با  قابلیت اجرای یکپارچه در پلتفرم های کاملا متفاوت طراحی شده و درحال.

ادامه مطلب
آموزش اپلیکیشن اخبار فناوری

کاربردی ترین ربات های تلگرام

اهمیت ربات های تلگرام ربات های تلگرام از جذاب ترین قابلیتهای این پیام رسان محسوب می‌شوند که کاربردهای بسیار متنوعی دارند و باعث سرعت انجام امور کاربران و صرفه جویی.

ادامه مطلب
اندروید برنامه نویسی

انتخاب زبان برنامه نویسی اندروید

اهمیت زبان برنامه نویسی اندروید با رونق روز افزون سیستم عامل اندروید و گرایش درصد قابل توجهی از جمعیت جهان به استفاده از گوشی های اندرویدی، اهمیت انتخاب زبان برنامه.

ادامه مطلب

دسته بندی های داغ

اخبار آویم تیم